Social Club Koszalin – pierwszy klub konopny w Polsce

27 lipca 2019 r. odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce Socjal Club. Miejsce to jest źródłem informacji. Socjal Club został zawiązany przez Medican Campus, który posiada spore doświadczenie w prowadzeniu takich punktów w Holandii.

Medican Campus Poland

Klub powstał dzięki ogromnemu zaangażowaniu instytucji szkoleniowej Medican Campus w Polsce. Działania instytutu są odpowiedzią na potrzeby pacjentów, którzy chcą podjąć leczenie z wykorzystaniem kannabinoidów, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Założycielką polskiego Medican Campus jest Pani Marzena Łasińska, która zdobywała przez lata doświadczenie przy wykorzystaniu konopi w leczeniu wielu zróżnicowanych przypadłości. Swoją wiedzę zawdzięcza bliskiej współpracy z Rinus’em Beintema’em – “ojciec” pierwszego Medican, który powstał w 2011 r. w Holandii.

Polski instytut prowadzi szkolenia i wykłady nie tylko dla pacjentów, ale także dla farmaceutów oraz lekarzy i pielęgniarzy. Misją Medican Campus Poland jest budowanie świadomej i racjonalnej wiedzy na temat prozdrowotnych korzyści jakie mają do zaoferowanie konopie.

Socjal Club Koszalin

Miejsce to powstało w oparciu o Socjal Cluby, które już od lat funkcjonują w Holandii. Pani Marzena Łasińska przez lata była obecna przy terapiach z wykorzystaniem konopi. Doskonale wie jak funkcjonują takie kluby za granicą i jak duże przynoszą rezultaty. Miejsca te są przyjazne dla osób, które już stosują konopną terapię oraz dla tych, którzy chcą podjąć się takiego leczenia, ale nie posiadają odpowiedniej wiedzy. To miejsce powstało właśnie dla nich! Użytkownicy mogą wymieniać się między sobą doświadczeniami, a kompetentni konsultanci pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości. Ich doświadczenie jest niezwykle istotne dla osób, które nigdy wcześniej nie stosowały kannabinoidów.

Pomagają przy wyborze produktów oraz dobieraniu odpowiednich dawek dla konkretnych przypadłości. Na miejscu możemy również nabyć w pełni legalne produkty Medican Campus. Klub otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 w Koszalinie na Placu Gwiaździstym 7/1. Całe przedsięwzięcie jest pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalin.

Niewątpliwie takie punkty są niezmiernie ważne z punktu widzenie osób stosujących i chcących stosować kannabinoidy w leczeniu swoich dolegliwości. Mamy ogromną nadzieję, że Social Club Koszalin zainicjuje otwarcie takich punktów w innych miastach. Gratulujemy zaangażowania i będziemy kibicować w dalszej pracy instytutu Medican Campus Poland oraz pierwszego w Polsce Socjal Clubu.

Jarosław Stadnik

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.