Terapia konopna – Konferencja CECF dla pacjentów

Zapraszamy na dwudniową konferencję konopną CECF skierowaną do pacjentów medycznej marihuany oraz tych, który chcieli by taką terapię rozpocząć. Dowiesz się wszystkiego co niezbędne, a odpowiedzi na pytania rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

CECF – Central European Cannabis Forum

CECF to platforma, której misją jest rozwój w obrębie konopi medycznych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Głównym zadaniem jest edukacja społeczna i oferowanie ogólnodostępnej wiedzy na temat terapii konopnych.

CECF konferencja

Konferencje prowadzone online są niezwykle skutecznym narzędziem do prowadzenia tego rodzaju szkoleń z zakresu zastosowania kannabinoidów w leczeniu szeregu dolegliwości.

Szerokie grono prelegentów

W wyniku wielkiego zaangażowania w swoje działania, CECF stworzyło bardzo silne grono specjalistów. Należą do nich m.in.:

  • lekarze,
  • farmaceuci,
  • pacjenci,
  • przedstawiciele branży konopnej,
  • prawnicy,
  • politycy.

Wśród rozmówców, którzy przyłączyli się do CECF znajduje się m.in. Jarosław Sachajko – polski polityk i przedsiębiorca, Beata Maciejewska – posłanka na Sejm, Jarosław J. Fedorowski – prezes Polskiej Federacji Szpitali, Piotr “Liroy” Marzec, polityk, współtwórca nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, wprowadzająca możliwość wprowadzenia suszu konopi do polskich aptek, Dr. Marek Bachanski – neurolog dziecięcy, specjalista oraz wielu, wielu innych.

prelegenci CECF

Konferencja CECF dla pacjentów

Konferencja, odbędzie się 9-10 października. Jest dedykowana dla pacjentów, lekarzy, farmaceutów i osób zainteresowanych konopiami medycznymi. Wśród prelegentów będą: lekarze, farmaceuci, pacjenci oraz inni liderzy branży (politycy, adwokaci, aktywiści).

Konferencja to ponad 20 różnych paneli dyskusyjnych, na których każdy chętny będzie mógł zadać pytanie prelegentom.

Dyskusje z najlepszymi ekspertami na temat tego, jak konopie medyczne mogą leczyć różne choroby układu nerwowego, pokarmowego, skóry, krwi i nie tylko. Jako pacjenci lub lekarze – zdobędziecie najbardziej aktualne informacje i uzyskacie odpowiedzi na pytania od ekspertów.

Ważne linki

Oficjalna strona Central European Cannabis Forum,

Post wydarzenia na Facebook’u,

Kup bilet – 20 zł.

Jarosław Stadnik

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.