Grupa Lux Med otwiera w Warszawie Poradnię Leczenia Marihuaną Medyczną

Grupa LUX MED otwiera pierwszą w Warszawie Poradnię Leczenia Marihuaną Medyczną. Placówka będzie się znajdować w szpitalu, przy ul. Puławskiej 455. Zarząd planuje otwarcie jeszcze w kwietniu.

Pierwsza placówka

To pierwsza tego typu placówka w Warszawie świadcząca usługi na bardzo wysokim poziomie. Poradnia będzie mieścić się w szpitalu, dzięki temu pacjenci będą mieli ułatwiony dostęp do fachowej wiedzy. Podniesie to zarazem kompetencje całego szpitala, a także wpłynie na jakość świadczonej opieki zdrowotnej.

Grupa Lux MED składa się z wielu placówek, w tym kilka onkologicznych w samej stolicy. Poradnia Leczenia Marihuaną Medyczną to niewątpliwie niezbędny i przełomowy krok, który będzie wielką szansą dla wieli pacjentów.

grupa lux medDobra wiadomość

Medyczna do medycznego zastosowania została zalegalizowana w Polsce już 3 lata temu. Brakuje jednak państwowych programów szkoleniowych dla lekarzy i farmaceutów, a ci, którzy posiadają siedzę na temat terapii konopnych, zdobywają ją na własną rękę. To właśnie takie poradnie są miejscem, gdzie personel jest otwarty na pacjentów, który ewidentnie potrzebują pomocy… pomocy płynącej z natury

prezes lux medKonopie medyczne stosowane są jako terapia modyfikująca przebieg choroby, której celem jest uwolnienie od cierpienia przy jednoczesnej poprawie funkcjonowania i ogólnej jakości życia. Naszym pacjentom zapewnimy dostęp do najwyższej jakości produktów, które są przebadane laboratoryjnie, a cały proces leczenia odbywa się pod stałą kontrolą lekarza – Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Terapie konopne

Podobnych miejsc jak Poradnia Leczenia Marihuaną Medyczną z Warszawy pojawia się w Polsce więcej. Musi to wynikać z rosnącej potrzeby pacjentów, a więc wiedza o  medycznych właściwościach konopi bierze górę nad przekonaniem o demonicznych i narkotycznych roślinach. To bardzo ważne, aby szerzyć wiedzę o prozdrowotnych właściwościach konopi. Odpowiednie korzystanie z tej rośliny pozwala w naturalny sposób  przypadkach skutecznie zwalczyć dolegliwości. Często są to dolegliwości, na które medycyna nie znalazła jeszcze odpowiedzi

To właśnie takie poradnie pozwalają cierpiącym na powrót do zdrowia. W takich placówkach skutecznie można leczyć przewlekły ból, epilepsję, zaburzenia neurologiczne czy prowadzić terapie przeciwnowotworowe.

Jarosław Stadnik

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.