Znudziło Ci się palenie jointów? Przedstawiamy kreatywne sposoby palenia marihuany

Po paleniu marihuany do głowy wpadają różne kreatywne pomysły. Wiele z nich tyczy się samego sposobu palenia. Czasem, gdy brakuje nam bletek, czy innego przyrządu do palenia, człowiek okazuje się być bardzo kreatywny w obliczu potrzeby. Wzrok pada na otaczające nas obiekty, a umysł zadaje sobie pytanie: “Jak mogę z tego zajarać?”. Przedstawiamy kreatywne sposoby palenia marihuany. Zobacz z czego już zdarzyło Ci się palić, a co Cię zaskoczy.

Kreatywne sposoby palenia marihuany

Jak wspomniałem we wstępie, wśród palaczy marihuany nie brakuje kreatywności. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i ewentualnie stan. Jeśli nie brakuje Ci sił, wystarczy zabrać najprostsze narzędzia do rąk. Weź nóż, trochę folii aluminiowej czy najprostszą lufkę i dać się ponieść fantazji.

Palenie z jabłka

Palenie z jabłka jest jedną z najprostszych i najprzyjemniejszych sposobów. Często masz je w domu i jest proste w obróbce. Na fajkę przerobisz je używając nawet długopisu czy ołówka. Wystarczy, że wydrążysz cybuch, wylot, dodasz sprzęgło i voilà, masz gotową swoją własną biodegradowalną, owocową fajkę! Dla lepszego efektu możesz użyć w cybuchu szklanej lufki lub, z jej braku, folii aluminiowej, by twój susz nie zawilgł od soczystego wnętrza. A jak dopadnie Cię gastro, możesz fajkę obgryźć lub jeśli jesteś naprawdę głodny, kompletnie pozbyć się swojego dzieła, nie pozostawiając po sobie śladów. Możesz również próbować z innymi rodzajami owoców i nie tylko, odkrywaj nowe smaki i daj się ponieść!

kreatywne sposoby palenia marihuany

Wiadro

Wiadro możemy wykonać z użyciem plastikowej butelki z lufką lub sreberkiem i pojemnika na wodę. Pojemnikiem może być tytułowe wiadro, ale może to być również dolna część od większej butelki, pojemnik na wodę w toalecie (w przestrzeni publicznej można się natknąć na takie ukryte przyrządy gotowe na szybką akcję) czy w terenie jakikolwiek zbiornik wodny taki jak jezioro. Wiadro działa poprzez napełnienie pojemnika wodą i umieszczenie w nim butelki. Potem nabija się susz, odpala i powoli wyciąga się butelkę z wody wypełniając ją dymem. W zależności od rozmiaru używanej butelki można zapakować duży buch w płuca i sprawić, że będziesz naprawdę na haju. Tylko uważaj, aby nie rozlać wody ani nie przewrócić wiadra! Również pocałunek od wiadra nie jest zbyt przyjemnym doświadczeniem jeśli wciągasz butelkę w dół, więc pamiętaj by wymieniać wodę!

kreatywne sposoby palenia marihuany

Wodospad

Jeśli mamy butelkę i lufkę możemy wykonać tak zwany wodospad. Wykonać go możemy przebijając rozgrzaną lufką nakrętkę. Wykonujemy jedną dziurkę w dolnej części butelki. Po nalaniu wody przytrzymując otwór, nakręcamy nakrętkę z suszem. Wylewając wodę odpalamy susz i pozwalamy grawitacji napełnić naszą butelkę wylewając wodę do zlewu. Po tym odkręcamy i wciągamy cumulusa.

kreatywne sposoby palenia marihuany

Hash w butelce

Co zrobić jak masz hasz i nie masz bletki? Jeśli masz papierosa i butelkę, możesz znaleźć rozwiązanie. W butelce robimy otwór. Na rozgrzanego papierosa lub jointa kładziemy hasz, delikatnie wkładając go do butelki, pozwalamy grudzie żarzyć się wypełniając butelkę dymem. Po wyciągnięciu papierosa możemy wciągnąć haszową chmurę.

kreatywne sposoby palenia marihuany

Gorące noże

Jest to stary sposób na palenie haszu lub oleju. Teoretycznie możemy również to robić z kwiatem. Rozgrzewamy dwa noże za pomocą kuchenki i kładziemy pomiędzy nie towar. Wciągamy dym, który ulatnia się z pomiędzy nich. Jednak uważaj, często dochodzi wypadków, zwłaszcza jeśli nie jest to dzisiaj twoje pierwsze spożycie THC.

kreatywne sposoby palenia marihuany

Waporyzacja

Jest jedną z najbardziej kreatywnych, patrząc od strony naukowej, form przyjmowania kannabinoidów XXI wieku. Jest szczególnie polecana przez naszą redakcję i lekarzy. Najlepszym jej aspektem jest brak wdychanych substancji smolistych, ponieważ nie dochodzi w niej do spalania. Również godny zaznaczenie jest fakt, że przy waporyzacji możemy wykorzystać 100% z rośliny. Po sesji możemy zużyć zdekarboksylowany susz (tak zw. ABV – z ang. already been vaped) do stworzenia jakiejś formy spożywczej np. masła konopnego czy ciastek. Dla najlepszego prozdrowotnego efektu, jeśli masz zamiar spożywać ABV, polecamy zaprzestanie waporyzacji poniżej 205°C, ponieważ w tej temperaturze wydziela się szkodliwy benzen. Jednak pamiętaj, że w temperaturze 220°C wyzwają się kannabinoidy kannabichromen i tetrahydrokannabiwarin. CBC ma działanie zapobiegjące depresji, przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, antybakteryjne i teoretyczne, z badan na zwierzętach, działanie przeciwbólowe. THCV natomiast jest psychoaktywne, potęguje euforie z haju THC oraz ma działanie zmniejszające głód i wiele odkrywanych zastosowań medycznych. Więc jeśli nie chcesz jeść zdekarbosylowanego suszu, lepiej wapuj do 220°C. Polecamy waporyzatory z naszego sklepu. Kupując tutaj wspierasz działanie naszego portalu.kreatywne sposoby palenia marihuany

Zawsze warto sobie urozmaicać życie, więc następnym razem jak będziesz chciał wprowadzić coś nowego do twojej relacji z konopiami, spróbuj czegoś proponowanego w tym artykule. Albo daj się ponieść fantazji i sam poeksperymentuj. 


Szukasz lekarzy, specjalistów którzy pomogą Ci w Twojej chorobie stosując m.in. terapie konopne? Potrzebujesz recepty na medyczną marihuanę oraz zaświadczenia lekarskiego? Zastanawiasz się czy kwalifikujesz się do terapii konopnej?
Skontaktuj się z nami przez:
– liveczat dostępny na stronie marihuana.info.pl, Facebook
– tel. + 48 531 155 663
– e-mail. dostępny na stronie KONTAKT
Zapraszamy do skorzystania z konopnych konsultacji lekarskich.dostawa rekreacyjnej marihuany


Jarosław Stadnik

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.