Radio Maryja i konopie – audycja – Osoby starsze doceniają CBD

Coraz więcej osób przekonuje się, że konopie wcale nie muszą być psychoaktywne, aby korzystać z ich dobroczynnego wpływu na ludzki organizm. Ku naszemu zaskoczeniu informacje o ich działaniu zostały zaprezentowane w audycji programu Radia Maryja.

Ku zdziwieniu

Redakcja naszego portalu robiąc przegląd audycji archiwalnych Radia Maryja, natknęła się na kilka porad lekarskich związanych z medyczną marihuaną oraz konopiami siewnymi.

Kto nam pomaga?

Dr-Urszula-KrupaDr Urszula Krupa, była Poseł do Parlamentu Europejskiego, polska polityk, lekarz anestezjolog, nauczyciel akademicki, dziennikarka, posłanka na Sejm IV kadencji, deputowana do Parlamentu Europejskiego VI i VIII kadencji w bardzo przystępny i wyjątkowo profesjonalny sposób przedstawia rolę konopi i związków z konopi w medycynie oraz jak korzystać z dobrodziejstwa “Bożej Apteki”.

Nie ukrywamy zadowolenia, że mamy sprzymierzeńców w tego typu środowiskach. Uważamy, że rzetelna edukacja jest kluczem do odczarowania tej rośliny. Zachęcamy do odsłuchania całości.

Zapraszamy!Źródło:
www.radiomaryja.pl

Jarosław Stadnik

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.