Najlepsze waporyzatory 2018

Za sprawą rosnącej popularności waporyzacji, na polskim rynku znajdziemy coraz więcej waporyzatorów. Wybraliśmy dla Was najnowsze urządzenia, które odróżniają się od reszty. Co w nich wyjątkowego? Przeczytajcie!

XVapeFogVaporizer – wysoka jakość w przystępnej cenie!

XVapeFogVaporizer to waporyzator hybrydowy z przewagą konwekcji, czyli ogrzewania strumieniem gorącego powietrza. Dzięki połączeniukondukcji i konwekcji smak i jakość pary produkowanej przez XVapeFogprzewyższa parę produkowaną przez urządzenia kondukcyjne, które dominują w tej półce cenowej. Niech jednak nie zmyli Was jego niska cena! XVapeFog jest wykonany z najwyższej jakości materiałów – posiada ustnik z ceramiki Zirconia oraz wytrzymałą, metalową obudowę. Zarówno pod względem jakości wykonania, jak i wyglądu może konkurować z urządzeniami najwyższej klasy. Dzięki niewielkim rozmiarom ten vaporizer przenośny jest niezwykle dyskretny. XVapeFog zapewnia również niesamowitą oszczędność suszu. „Komora mieszcząca ok. 0,15g materiału umożliwia przyjemne sesje składające się z wielu zaciągnięć smaczną parą. Warto również dodać, że nagrzewanie trwa zaledwie około 30 sekund – to świetny wynik. 5 dostępnych ustawień temperatury w przedziale 180-220 stopni zapewnia efektywne inhalacje przy użyciu najpopularniejszych ziół.” – wyjaśnia ekspert z zakresu waporyzacji, Ryszard Fazowski z firmy VapeFully. Dodatkowo, wymienna bateria typu 18650 to ceniona cecha waporyzatorów. Niewielkim kosztem można dokupić dodatkową baterię i w razie potrzeby wymienić pustą na naładowaną. Poza tym, nie musimy się martwić tym, że po pewnym czasie użytkowania bateria zwyczajnie się zużyje i waporyzator będzie do wyrzucenia – w takiej sytuacji wystarczy wymienić samą baterię.

XVapeFog to jeden z najlepszych waporyzatorów budżetowych. Zarówno wysoka jakość wykonania jak i przystępna cena przemawiają za wyborem tego urządzenia.

BoundlessTeraVaporizer – konwekcyjna rewolucja!

BoundlessTeraVaporizer to nowość długo wyczekiwana przez entuzjastów waporyzacji. W pełni konwekcyjny system grzewczysprawia, że susz jest ogrzewany jedynie w trakcie robienia wdechu. Inhalacje można zatem przerwać w dowolnym momencie, nie martwiąc się o jakiekolwiek straty.„Komora mieści ok. 0,4g suszu, ale nie trzeba wypełniać jej w całości, aby urządzenie działało prawidłowo. Regulacja temperatury w szerokim zakresie (40-220 stopni) z dokładnością do jednego stopnia umożliwia inhalację właściwie wszystkich ziół przeznaczonych do waporyzacji. Ponadto,specjalny tryb umożliwia tzw. dabbing (czyli waporyzację koncentratów), ogrzewając powietrze aż do 260 stopni. Waporyzacja koncentratów staje się coraz bardziej popularna w Polsce, dlatego warto zwrócić uwagę na taką możliwość dokonując zakupu nowoczesnego waporyzatora.” – dodaje ekspert z VapeFully.com/pl. BoundlessTera jest zasilanydwiema wymiennymi bateriamitypu 18650. Zwiększona moc pozwala zatem na dłuższy czas inhalacji na jednym naładowaniu. Wymienne baterie umożliwiają także sprawną wymianę rozładowanych baterii na nowy, naładowany komplet, gdy pojawi się taka potrzeba.

Warto również wspomnieć, że producent dwukrotnie wycofał ten model ze sprzedaży, aby poprawić wszystkie niedociągnięcia. Dzięki temu trzecia wersja jest w pełni bezpieczna i odznacza się niezwykłą wydajnością. Podczas zakupu należy jednak zachować ostrożność, ponieważ niektóre sklepy ciągle sprzedają starsze wydania tego modelu. Możemy jednak śmiało polecić sklep z waporyzatorami VapeFully – w tym przypadku mamy pewność, że dostaniemy najnowsze,działające bez zarzutu urządzenie.

Niezwykła wydajność, wygodna regulacja temperatury oraz zwiększona moc bateriisprawiają, że BoundlessTeraVaporizer będzie doskonałym wyborem. Doznania płynące z inhalacji za pomocą tego sprzętu zaskoczą nawet weteranów waporyzacji!

VapeXhaleCloud EVOVaporizer – stacjonarny wojownik!

VapeXhaleCloud EVO Vaporizer to zdecydowany faworyt w przypadku modeli stacjonarnych. Całkowicie szklana ścieżka pary zapewnia jej niezwykle czysty smak i najwyższą jakość. Dzięki konwekcyjnemu ogrzewaniu VapeXhaleCloud EVO jest niezwykle oszczędny, ale także wydajny. Ten vaporizer stacjonarny produkuje najmocniejszą parę spośród wszystkich dostępnych waporyzatorów. Praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie tzw. EZ LoadBowls – kapsułek, przeznaczonych do waporyzacji suszu.Wypełnione suszem kapsułki umieszczamy w szklanym przewodzie nad grzałką i wykonujemy inhalacje. Takie rozwiązanie ma dwie główne zalety – do wnętrza urządzenia nie dostają się drobinki suszu, a w przypadku waporyzacji grupowych nie musimy czekać, aż urządzenie ostygnie, aby nabić komorę i rozpocząć kolejną sesję – wystarczy po prostu wymienić kapsułkę z suszem. VapeXhaleCloud EVO sprawdzi się świetnie zarówno do inhalacji grupowych, jak i jednoosobowych. Użycie zaledwie 0,1g suszu umożliwia branie pełnowartościowych wdechów pary dzięki niezwykle skutecznej ekstrakcji substancji aktywnych z suszu. Maksymalna dostępna temperatura (260 stopni Celsjusza) świetnie sprawdzi się do waporyzacji koncentratów.

Mimo tego, że ten sprzęt wygląda całkiem niepozornie to przynosi doznania, których nie doświadczymy za pomocą jakiegokolwiek innego sprzętu. Niespotykana wydajność oraz oszczędność materiału sprawia, że zakup VapeXhaleCloud EVO na pewno się zwróci. VapeXhaleCloud EVO to  , który zdecydowanie przejdzie do historii!

Nowoczesna waporyzacja? Konwekcja i koncentraty!

Ciągły rozwój waporyzacji sprawia, że na rynku pojawiają się coraz lepsze waporyzatory. Łatwo można zauważyć, że wśród najlepszych urządzeń znajdują się te, które oferują konwekcyjny system ogrzewania suszu, a także waporyzację koncentratów – według nas to właśnie będzie przyszłość waporyzacji. Wysokiej jakości waporyzatory, a także koncentraty CBD sklep VapeFully oferuje nie od dziś, dlatego specjaliści w nim zatrudnieni posiadają bogate doświadczenie, którym z chęcią się z Wami podzielą – darmowo oraz profesjonalnie odpowiedzą na Wasze pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Jarosław Stadnik

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.