Międzynarodowe Targi Konopne Cannabizz Warsaw 2019

Warszawa ponownie zaprasza konopie do zaprezentowania się w najlepszy możliwy sposób. Wiedza o konopiach i marihuanie jest tu przekazywana od 2017 r. Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w ostatni weekend listopada będzie zajęte przez światowych potentatów cannabizznesu. Nie zabraknie również wykładów prowadzonych przez lekarzy,specjalistów oraz pacjentów i sympatyków konopi. 

Cannabizz Warsaw oferuje zwiedzającym niesamowite atrakcje. Podczas spacerów między stoiskami wystawców uświadomimy sobie jak wszechstronną rośliną są konopie. Natrafimy na stoiska z tekstyliami, żywnością oraz produktami z konopi o medycznym zastosowaniu. Nie zabraknie również stoisk przygotowanych ściśle dla rekreacyjnych użytkowników. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowością tegorocznej edycji Cannabizz Warsaw jest salon inwestorów – jako dodatek do aspektu biznesowego. Będzie można zaprezentować swoją działalność i znaleźć potencjalnych partnerów do współpracy oraz inwestorów.

Po raz trzeci Cannabizz otworzy swoje drzwi na blisko stu wystawców z całej Europy. To ogromne wydarzenie pozwala przyjrzeć się zmieniającym nurtom i nawykom społecznym. Przyglądniemy się sytuacji prawnej w Polsce w kontraście innych krajów Europy i świata.

W trakcie wydarzenia, na powierzchni 10.000 m², zaprezentują się producenci nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejków CBD, żywności, napojów, a nawet materiałów budowlanych. Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, a w ramach konferencji towarzyszących targom poszerzyć swoją konopną wiedzę. Jest o czym słuchać, bowiem konopie to roślina szalenie inteligentna i wszechstronna, wykorzystywana nie tylko w medycynie, ale również w przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Planowany jest pokaz budowlany z użyciem betonu z konopi – technologia hempcrete.

Kraj nad Wisłą ma szansę stać się kluczowym graczem Środkowej Europy w przemyśle konopnym. Polska ma niesamowity potencjał w uprawie konopi, a światowi kontrahenci coraz bardziej się z nami liczą.

29 listopada – 1 grudnia 2019 r. zarezerwuj sobie ten czas i odwiedź nas na największych targach konopnych w Polsce. Marihuana.info.pl jako patronat medialny serdecznie zaprasza na  wydarzenie. Widzimy się na miejscu!!!


www.Cannabizz.pl – pełny plan wydarzenia

Cannabizz Warsaw – wydarzenie na Facebook’u

Jarosław Stadnik

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.