Incannation – Nowa jakość w polskiej branży konopnej

18 maja 2019 r. we Wrocławiu odbyła się dwudniowa konferencja, która zgromadziła prelegentów i wystawców z całego świata. Tematem wydarzenia były zasady praktycznego wykorzystania konopi jako leku, a naukowcy i lekarze wyjaśnili na czym polega zdrowotne działanie kannabinoidów. Wszystkich przybyłych zaskoczył srebrny sponsor całego wydarzenia – Incannation

Konferencja

Na spotkanie przybyli nie tylko naukowcy, lekarze, pacjenci oraz wszyscy zainteresowani i związani z medyczną marihuaną. W ramach wydarzenia zorganizowano minitargi, na których pojawili się przedstawiciele firm posiadających produkty zawierające drogocenne dla zdrowia kannabinoidy. Dzięki temu konferencja pod hasłem “Medyczna Marihuana w Teorii i w Praktyce” została w pełni zrealizowana. Uczestnicy wydarzenia mogli nabyć i wypróbować działanie, zgłębić wiedzę na temat medycznego wykorzystania konopi oraz poznać przypadki chorób pacjentów i o tym jak ta roślina pomogła im przywrócić zdrowie.

Zdrowa misja

W tym roku organizatorzy wyżej wspomnianej konferencji postawili na zdrowe i etyczne podejście do pacjentów, dlatego obok głównego sponsora pojawił się nowy partner, srebrny sponsorIncannation. Można było zauważyć, że na minitargach brakowało kilku marek z ubiegłorocznej edycji. Jak twierdzą współorganizatorzy konferencji – nie było i nie będzie już miejsc dla firm, które prowadzą nierzetelną politykę wobec klientów jakimi są chore, cierpiące osoby. Misją konferencji jest edukacja o medycznym wykorzystaniu konopi oraz etyka i zdrowe podejście do drugiego człowieka. Poprzez nieuczciwą propagandę w ostatnich dekadach na konopie została przyklejona niechlubna łata. Całą tą sytuację Incannation stara się odwrócić. Stąd właśnie wzięła się nazwa marki. INCANNATION = REINKARNACJA konopi jako rośliny niosącej ze sobą naturalne sposoby leczenia i poprawy komfortu życia.

Nowa twarz

Dla wielu zaskoczeniem było pojawienie się nowej marki w roli srebrnego sponsora konferencji. Reprezentanci Incannation dzielili się wiedzą i swoim wieloletnim doświadczeniem. Na stoisku marki znaleźć można było olejki CBD, których jakość spełnia najwyższe standardy, a o ich skutecznym działaniu miała okazję przekonać się redakcja naszego portalu. Z pewnością są to produkty godne polecenia, które przebijają jakością podobne na polskim rynku.

Konopie do produkcji olejków Incannation pochodzą z wyselekcjonowanych, bioorganicznych odmian europejskich plantacji, głównie z Czech i Hiszpanii. Są wolne od sztucznych nawozów, herbicydów, pestycydów i znajdują się z dala od terenów uprzemysłowionych . Opiekę nad uprawami sprawuje personel o wieloletnim doświadczeniu w uprawie szczepów konopi o wysokich stężeniach CBD. Posiadają kilka niezależnych laboratoriów, które prowadzą badania i dbają o najwyższą jakość produktów. Incannation stworzyli ludzie z pasją, którzy w Czechach i Hiszpani aktywnie działają i wspierają politykę prokonopną. W grupie Incannation aktywnie zaangażowani są nasi rodacy, którzy pragną, aby firma zaistniała również na polskim rynku. Bardzo się cieszymy z tego powodu gdyż jakość produktów i filozofia marki przekonują nas do siebie. Firma stawia na edukację społeczeństwa w zakresie zdrowego tryb życia, odżywiania i naturalnych sposobów leczenia.

Co dalej?

Przedstawiciele mają ambitne plany. Firma swoją postawą etyczną i podejściem do klienta budzi pełne zaufanie. Dzięki temu Incannation oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionego z nami portalu MedycznejMarihuany.com stali się partnerami.  Korzyści są obopólne. Portal MedycznaMarihuana.com posiada niezwykłe doświadczenie oraz wiedzę na temat potrzeb polskiego rynku konopnego i wydaje kwartalnik w formie papierowej o nazwie “Medyczna Marihuana”. Incannation natomiast posiada produkty wybitnej jakości. Na tą chwilę grupa przedstawicieli Incannation w sowich działaniach skupia się głównie na docieraniu z informacjami i edukacją społeczną na temat wykorzystania konopi w medycynie.


Olejki CBD Incannation dostępne są na stronie Incannation.com


Jarosław Stadnik

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.