5 odmian marihuany do palenia gdy cierpisz na depresję

Inauguracja roku 2017 jest najbardziej budzącym sprzeczności zdarzeniem od kilku dekad. Jednak pośród całego podniecenia i niepokoju, dobrze czasem poświęcić kilka chwil na dozę śmiechu i spokoju.

Te 5 odmian jest pewnym źródłem nastroju pełnego inspiracji i przemyśleń po dniu wyborów.

Flo

USA oficjalnie weszło w nową polityczną erę. Nieważne jak daleko mieszkasz, szykują się wielkie zmiany. Jeśli ta inauguracja wpłynęła na ciebie tak, że poczułeś chęć większego zaangażowania, Flo jest dla ciebie idealną odmianą. Flo jest hybrydą z dominacją satiwy. Umiarkowana w mocy i ultra łagodna, Flo jest odmianą wprost stworzoną, aby pomóc ci się skoncentrować i poświęcić czas na nowe osiągnięcia. W przeciwieństwie do innych odmian z dominującą satiwą, Flo wprowadza w lekkie doświadczenie, w szczególności gdy palona w umiarkowanych dozach.

G-13

Między 2007 a 2015, zaufanie publiczne dla rządu USA spadło do niskiego 3 na każde 10 osób. Głosowanie pokazało, że od początku kryzysu domowego i finansowego, wsparcie od rządu federalnego przez cały czas było niskie.
Zaufanie publiczne zaczęło spadać w latach 60 i ostatnie sondaże sugerują, że sprawa ma swoją kontynuację.
Podczas upływu znaczącej i sprawiedliwej reformy dotyczącej konopi, legenda mówi, że program sponsorowany przez rząd poprowadził w ostateczności do powstania niesamowitej kreacji konopi. G-13 jest silną indiką, o której są pogłoski, że „uciekła” z projektu badawczego rządu USA.
Czy to prawda? Kto wie, lecz ta usypiająca i głęboko odprężająca odmiana z pewnością rozluźni cię po intensywnym dniu.

Obama Kush

Tęsknisz już za Obamą? Prawdopodobnie będzie to twoja ulubiona odmiana przez następne 4 lata. Obama Kush jest zbalansowaną hybrydą indika, która często inspiruje do dobrze przemyślanych konwersacji i gwarantuje fizyczny relaks.
Jest to idealny sposób do zatrzymania się na moment i pomyślenia na temat nadchodzących czasów w spokojnym i komfortowym miejscu. Z zawartością około 18% THC, ten kojący kwiat jest zalecany dla tych z doświadczeniem średnim i wyższym.

Gorilla Glue #4

Dla tych potrzebujących podniesienia po tak wielkim dniu mogliby zasmakować w Gorilla Glue #4. Jedna z najbardziej silnych odmian na świecie, Gorilla Glue #4 jest pewnikiem w ofercie zaginającego głowę doświadczenia. Może w nieco senny sposób, Gorilla Glue #4 zapewnia silne, odmienne doświadczenie z mnogością euforycznych, mózgowych aktywności i maksymalnym odprężeniem ciała.
Stężenie THC w tej odmianie osiągnęło ponad 30% w niektórych próbkach. Gorilla Glue#4 może być trochę zbyt intensywna dla nowych koneserów, lecz ci szukający czegoś, co wzniesie ich umysły na nowe poziomy, pokochają tę mocną w działaniu odmianę.

OG Kush

Dlaczego by nie podać dalej fajki pokoju? OG Kush jest jedną z najbardziej powszechnie znanych odmian. Nawet ci, którzy nie są zbyt zaznajomieni z konopiami mogli słyszeć o tej odmianie. OG Kush jest zbalansowaną hybrydą, która może nieznacznie usypiać, w zależności od fenotypu.
Tę odmianę kochają wszyscy, nie zważając na różnice. OG Kush jest stworzona do dzielenia. Może post inauguracja jest idealnym czasem aby wyciągnąć i zapalić trochę tego pocieszającego kwiecia z kimś kogo nie znasz za dobrze. Nigdy nie wiadomo czego można się nauczyć.

Jarosław Stadnik

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.