Targi Konopne Kanaba Fair w Warszawie

W dniach 9-10 grudnia 2017r. startuje kolejna edycja Targu Konopnego w Warszawie, tym razem pod nową nazwą Kanaba Fair! Wydarzenie wspierane jest przez Stowarzyszenie Wolne Konopie, które od lat promuje racjonalne i efektywne wykorzystanie konopi w Polsce.

Kanaba Fair to wydarzenie na którym z pewnością będziecie mogli wymienić się kontaktami, wiedzą, doświadczeniem, nabyć konopne towary czy skorzystać z konopnych usług.  To wydarzenie odbędzie się w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 65. Targ stanowić będzie część wydarzenia Slow Weekendu – imprezy lifestylowej na której produkty prezentują polscy twórcy „Slow”. Jej motto przewodnie to „KupujLepszePrezenty”, które idealnie wpasowuje się w tematykę Kanaba Fair.

Kanaba Fair to przede wszystkim ludzie, ich pasja i potrzeba edukacji oraz dzielenia się doświadczeniem. Za organizację eventu odpowiadają osoby zaangażowane w rozwój i promowanie rynku konopnego m.in. Andrzej Dołecki i Kuba Gajewski, aktywni działacze na rzecz edukacji i legalizacji konopi z wieloletnim stażem. Małgorzata Szakuła konopna “kucharka” promująca dietę i stosowanie konopi w kuchni, Olga i Magda to doświadczone organizatorki cyklicznych wydarzeń masowych.

Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w przemyśle. Na miejscu spotkamy producentów min. jedzenia, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, nasion, czy akcesoriów growera.

Kanaba Fair to drugi rozdział w rozszerzaniu świadomości o konopiach. Połączenie Targu Konopnego oraz Wolnych Konopi to przede wszystkim dotarcie do większej ilości osób oraz jeszcze większa i bardziej
zróżnicowana oferta produktów. Z drugiej strony partnerstwo ze Slow Weekendem to kontakt ze świadomym konsumentem, który z pewnością znajdzie produkty i prezenty dla swoich najbliższych również na Kanaba Fair.

Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie: www.kanabafair.com

Do zobaczenia na miejscu!

Patronat medialny: marihuana.info.pl
Event na Facebooku LINK
Fanpage: LINK

Data: 9 i 10 grudnia 2017
Godziny otwarcia: 11:00 – 19:00
Wejście: BEZPŁATNE
Adres: ul. Mińska 65, Warszawa

Jarosław Stadnik

Redaktor naczelny portalu www.medycznamarihuana.com, www.marihuana.info.pl oraz www.konopie.info.pl Twórca marki BioHemp.pl oraz wieloletni aktywista na rzecz popularyzacji i dostępności do medycznej marihuany.